club

سلامتی | صفحه اول

انجام دادن چه کارهایی باعث شاد شدن شما میشود؟

1 نفر اين را مي پسندند
مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 5 ديدگاه از 119 ديدگاه
بهترين پاسخ بر اساس راي كاربران ب داوری ب داوری گیتار
مي پسندم 7 4 سال پيش
هادی قادری هادی قادری راستی یادم رفت بگم، برای یه مجرد بهترین برای شاد و خوشحال و با طراوت بودن ازدواج موفق هست که میتونه شادی پایدار و طولانی مدت به همراه داشته باشه. شک نکنید
مي پسندم 0 4 سال پيش
هادی قادری هادی قادری با سلام به نظر من تمام کارهایی که دوستان گفتند باعث شادیشون میشه مثل، رفتن به مسافرت، رفتن به پارک، در کنار خانواده رفتن به رستوران، رفتن به ساحل و قدم زدن با نامزد، موسیقی گوش کردن، ورزش کردن، کتاب خواندن و و و ، همه و همه شادی های موقت به همراه دارند. تنها چیزی که باعث شادی در انسان میشه و پایدار میمونه کمک به دیگران، دستگیری از ناتوان، یا انجام دادن کاری که فکر میکنی خدا پسنده، به خدا قسم شعار نیست. اگر تو زندگیتون دیدین رد پایی از خدا نیست، مطمئن باشید هیچ شادی پایداری تا پایان زندگیتون تجربه نخواهید کرد. در این حالت انسان همیشه دل مرده است. خلاصه خداداری خیلی آسونه. آسون تر از زن‏داری.
مي پسندم 0 4 سال پيش
مریم داودی مریم داودی نیم ساعت خلوت کردن با خدا فارغ از تمام دنیا و انچه در ان هست و نیست غمها رو از دل پاک می کنه. جویای احوال دوستان شدن و باری از دوششان برداشتن .دیدن موفقیت و سلامتی همسر و فرزندان هم عامل شادی مضاعف است.ضمنا شاد نمودن دل کودکی یتیم موجب رضای خدا و شادی قلب می شود یک بارامتحان کنید.
مي پسندم 0 4 سال پيش
احسان آ احسان آ آخر هفته ها بريم شمال من و تو با قليون لب ساحل دريا كنار بزنيم به سيخ جوجه و چند تا بال
مي پسندم 0 4 سال پيش
1 2 3 4 5  ... 

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب