club

صفحه های کلوب

صفحه اول

ويژگي‌هاي يك گوشي خوب چيست؟

زهرا آروین 8 سال پیش
ويژگي‌هاي يك گوشي خوب چيست؟

گوشی جدید من باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
یکی از مهم‌ترین اشتباهات‌ بسیاری از خریداران گوشی‌های هوشمند‌، این است که بیشتر آنان کیفیت عکاسی دوربین گوشی هوشمند را وابسته به مگاپیکسل‌های آن می‌دانند. به این ترتیب که در نظر خریداران، کیفیت عکاسی یک دوربین ۸ مگاپیکسلی، بهتر از نمونه ۵ مگاپیکسلی است، در حالی که اساسا تعداد پیکسل‌ها در تصویر هرچند می‌تواند منجر به بهبود کیفیت تصویر شود، ‌به هیچ وجه ‌پیکسلهای بیشتر به معنی کیفیت بر‌تر نیست. کیفیت عکاسی دوربین گوشی، اساسا به لنز آن و پردازش‌های نرم‌افزاری که ‌روی عکس صورت می‌دهد ‌و بعضا فناوری متفاوت آن ‌وابسته است.
‌یکی از مواردی که در گوشی‌های هوشمند تا کنون بهبود چندانی پیدا نکرده‌، عمر باتری و زمان ذخیره انرژی آن‌هاست.زمانی که صبحت از معضل عمر باتری و ذخیره انرژی می‌شود، دو تفکر متفاوت و ‌دو مکتب گوناگون به بیان عقاید و راهکار خود می‌پردازند. برخی از گوشی‌ها همچون خانواده Note یا در واقع خط گوشی‌های MAXX چاره این معضل را در استفاده از باتری‌های غول پیکر حتی گاهی در دامنه ۳۰۰۰ mAh می‌بینند، ولی مکتب دیگر، اندیشه دیگری دارد و مثلا سازندگان موتورولا Moto X چاره را در بهینه‌سازی سخت افزار‌ها برای کاهش استفاده از انرژی در گوشی‌های هوشمند، با‌‌ همان باتری‌های نرمال می‌دانند.
گوشی‌های هوشمند اپل با سیستم عامل iOS به شکل پیش فرض از موهبت بروز‌رسانی سیستم عامل برخوردار هستند و با هر بار انتشار نسخه جدید، ‌‌رایگان قادر به بروزرسانی سیستم عامل خود هستند، اما این موضوع در ‌همه اندرویدی‌ها صدق نمی‌کند.

منبع :http://golestan.hyperclubz.com
16 نفر این را می پسندند
مشاهده 5 دنبال کننده
در حال نمایش 4 دیدگاه از 4 دیدگاه
mohammad alizadeh mohammad alizadeh ممنون
6 سال پیش
محمد میرترابی محمد میرترابی m
7 سال پیش
رضا دانیالی رضا دانیالی :l
7 سال پیش
حسین شیرمحمدی حسین شیرمحمدی dcd
7 سال پیش
1 

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

مطالب مرتبط