club

ورود آقایان ممنوع كمدي مفرح رامبد جوان

مسعود سرخوش 8 سال پیش
ورود آقایان ممنوع كمدي مفرح رامبد جوان

فیلم تازه رامبد جوان، یک کمدی مفرح و سرگرم کننده است که داستان کلیشه ای و تکراری اش را درست تعریف می کند، طوری که تماشاگر تا انتها پلک نمی زند و منتظر است عاقبت شیرین کاری های بچه های المپیادی مدرسه خانم دارابی را ببیند، بخش عمدهای از جذابیت فیلم به روایت آن است، پیمان قاسم خانی استاد استفاده از داستانهای آشنا و بازی با کلیشه ها است. از همان زمان که بچه ها درباره طراحی یک توطئه برای خانم دارابی حرف می زنند و یک کات داریم به نمای بسته پاهای یک مرد که بعد می فهمیم جبلی است، می توان حدس زد یک ماجرای عاشقانه پرسوء تفاهم در راه است

قاسم خانی میداند چطور این داستان بارها روایت شده را با چاشنی جزئیات بامزه ای همراه کند که تماشاگر مرعوب فیلم شود، فیلم پر است از این جزئیات شیرین مثل جایی که بچه ها از تغییر چهره خانم دارابی (ویشکا آسایش) حرف می زنند و خانم آغاسی (بهاره رهنما) گوشهای از حسادت های معمول زنانه را به خوبی نشان میدهد! شخصیت آقای دکتر(مانی حقیقی) هم از آن تیپ های محبوب سینمایی است که چقدر خوب ایرانی شده و با توجه به محدودیت های سینمای ایران، واقعیت این نوع مردها را نشان می دهد.
"ورود آقایان ممنوع" در بخش کارگردانی امتیازهای متن را کامل می کند، جذابیت های انتخاب بازیگرها، فضاسازی و لحن فیلم را نباید فراموش کرد. تصویری که ویشکا آسایش از زنی مانند خانم دارابی با آن حالت خشک و مردانه ارائه می دهد، به شناخت درست کارگردان و بازیگر از فیلمنامه برمی گردد، شکستن تصویر همیشگی رضا عطاران و استفاده درست از او و بلاهت توام با معصومیتی که دارد، حاصل کار رامبد جوان است.
رامبد جوان در بازیگری سبکی دارد پرتحرک و گرم، در فیلمهای قبلی بازیها متاثراز بازی او و سلیقه اش درباره کمدی بود، اما در "ورود آقایان ممنوع" بازیها طراوت و تازگی دارد، شبیه به نوع بازی رامبد جوان نیست و در بستر فیلم به درستی جای گرفته است، بازیها بدون اغراق و تصنع است و تنها بازیگری که با اغراق (نه به معنای منفی اش) بازی می کند ویشکا آسایش است که باید متناسب با شخصیت و اغراقهایش بازی می کرده است.
فیلم موضوع ازلی و ابدی دعوای زنها و مردها را (که از تمهای محبوب قاسم خانی است) را به شیرینی روایت میکند و مثل اغلب کمدی هایی با این موضوعدر پایان با عشق تمام می شود، غافلگیری انتهایی و به هم نرسیدن خانم دارابی و آقای جبلی هم جذابیت فیلم را مضاعف می کند. "ورود آقایان ممنوع" بعد از مجموعه "مسافران" (که امتیازهایش دیده نشد) و فیلم خوب "پسر آدم، دختر حوا" این نکته را ثابت می کند که رامبد جوان در سینمای کمدی میتواند مهره موثر و مفیدی باشد.
"ورود آقایان ممنوع" چیزهای زیادی برای دوست داشتن دارد، قصه خوب، کارگردانی درست، یک ویشکا آسایش متفاوت که می تواند سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را بگیرداگر هیئت داوران به این فیلم کمدی روی خوش نشان بدهد، مانی حقیقی که عجیب است استعداد بازیگری اش تا به حال کشف نشده و چقدر می تواند در نقشهای متفاوت خوب باشد، "درباره الی" و "ورود آقایان ممنوع" دو سر مختلف از جریان بازیگری هستند واحتمالا حقیقی بازهم می تواند نقش های متفاوت با این تجربه ها بازی کند.فضای دبیرستان دخترانه، بچه درسخوان هایی که معمولا در فیلم ها و مجموعه ها فاقد هر نوع جذابیت هستند و نمایش آرزوهای زنان (حتی آنهایی که مثل خانم دارابی تظاهر می کنند مانند مردان هستند) و...
"ورود آقایان ممنوع" حتما اکران خوبی خواهد داشت.

ساير تصاوير

ورود آقایان ممنوع كمدي مفرح رامبد جوان ورود آقایان ممنوع كمدي مفرح رامبد جوان
منبع :http://www.forum.98ia.com/t428226.html
5 نفر این را می پسندند
مشاهده 2 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
مسعود سرخوش مسعود سرخوش عالي
8 سال پیش
1 

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از مسعود سرخوش

فیلم «محمد رسول الله» از آغاز تا امروز