club

مجتمع تجاری تفریحی ستاره یزد

مهدیه مهدیه 8 سال پیش
مجتمع تجاری تفریحی ستاره یزد

- پارکینگ
مجتمع ستاره دارای 800 واحد پارکینگ داخلی در مجتمع با کلیه امکانات مورد نیاز که در سه طبقه از زیرزمین احداث گردیده است .

- شهربازی
مجتمع ستاره دارای شهربازی سرپوشیده با متراژ سه هزار متر مربع با کلیه دستگاهها و امکانات تفریحی طبق آخرین متد موجود در شهربازیهای پیشرفته و دارای غرفه های مخصوص شهربازی و کافی شاپ و سرویسهای مورد نیاز می باشد .

- راههای دسترسی به طبقات
مجتمع ستاره یزد با احداث پله برقی در چهار جهت در طبقات همکف و اول و نیز همراه با آسانسورها و پله های فرار متعدد راه دسترسی به طبقات را تسهیل می کند.

- سیستم دوربین مدار بسته
در کل طبقات مجتمع با نصب دوربینهای مداربسته و کنترل در اتاق فرمان از امکان هرگونه سوءاستفاده و تعرض به واحدها جلوگیری خواهد نمود.

- سيستم اعلام اطفاي حريق
مجتمع ستاره يزد با سيستم اعلام و اطفاي حريق در طبقات و با نصب آب فشان روي هر يك از اتومبيلهاي پارك شده بصورت خودكار و اتوماتيك در مواقع اضطراري عمل خواهد كرد .

- رستوران و كافي شاپ
مجتمع ستاره يزد داراي رستوران و كافي شاپها و غرفه هاي غذاي مخصوص شهربازي و فضاهاي تفريحي رفاهي و ورزشي مي باشد كه به سهولت قابل دسترسي مي باشد.
مجتمع ستاره يزد علاوه بر موارد فوق داراي يك رستوران بزرگ گرد با چشم انداز پارك باغ ملي و محلات قديمي يزد جلوه تازه اي را به مراجعين خواهد داد و از فضاي باز آن در فصول منسب استفاده خواهد شد .

- وويد مركزي
مجتمع ستاره يزد داراي يك وويد مركزي بزرگ و چند وويد كوچكتر علاوه بر راههاي دسترسي به واحدها مي باشد كه فضاي مطلوبي را براي واحدهاي تجاري بوجود مي آورد .

- راههاي ورودي و دسترسي به مجتمع
مجتمع ستاره يزد با توجه به موقعيت آن كه بهترين نقطه و مركز تجاري يزد در نبش ميدان آزادي ( باغ ملي ) احداث گرديده ، از سه طرف امكان دسترسي دارد .
ورودي اصلي مجتمع كه در نبش ميدان آزادي مي باشد.
راه ورودي از خيابان فرخي
راه ورودي از بلوار طالقاني

- سالنهاي اجتماعات و چند منظوره
مجتمع ستاره يزد داراي سالنهاو مكانهاي مناسب براي اجتماعات و جشنهاو ميهمانيها و برگزاري مراسم مخصوص و اعياد مي باشد ، كه در طبقات بالاي شهربازي احداث خواهد شد.

- مكانهاي ورزشي
مجتمع ستاره يزد داراي مكانهاي ورزشي مناسب و بدن سازي و سالن بيليارد مي باشد كه امكان حضور جوانان و استفاده از اين مكانها را فراهم خواهد آورد .

- سرويسهاي بهداشتي
مجتمع ستاره يزد در كليه طبقات و پاركينگ داراي سرويسهاي متعدد بهداشتي است كه به سهولت دسترسي به آنها امكان پذير مي باشد .
- پاركينگ جانبي
مجتمع ستاره يزد علاوه بر پاركينگهاي احداثي در طبقات داراي پاركينگهاي متعدد بر معبر مي باشد كه در مواقع اضطراري و به جهت استقرار وسايل نقليه عمومي مي توان از آن استفاده نمود .

- فضاي ورودي
مجتمع ستاره يزد با توجه به عقب نشيني در نبش ميدان و امكان ايجاد فضايي دلنشين و مناسب براي مراجعين و همچنين ايجاد فضاي سبز و باغچه هاي متعدد جلوه مخصوص را به نماي بيروني مجتمع خواهد داد.

منبع :http://setareyazd.com/web/%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب