رازهایی که مردان باید در مورد خانم ها بدانند!

مهران ماهیار 3 سال پيش
رازهایی که مردان باید در مورد خانم ها بدانند!

 " هر زن یک دنیای ناشناخته است و برای شناختنش دانش خاصی لازم است".مردان و زنان خیلی با هم متفاوتند.برای شناختن زنان قوانینی وجود دارد اما مردان باید نکته های خاصی در مورد خانم ها بدانند که عبارتند از :
زنان آنقدر که مردان مستقل هستند ، مستقل نیستند

 زنان موجودات مستقلی نیستند . نیاز دارند که به کسی تکیه کنند. بنابراین نباید انتظار داشته باشیم که نیاز مردان به " حریم شخصی" را درک کنند. آنها برای حل کردن مشکلات شان نیاز به صحبت کردن دارند. پس سعی کنید شنونده خوبی باشید. فقط گوش کنید لازم نیست در آن زمان راه حلی ارائه دهید. بگذارید همسرتان خود را تخلیه کند. اما در مقابل مردان زمانیکه با مشکلی مواجه می شوند نیاز به فضا و زمانی دارند که کمی با خود تنها باشند تا بتوانند در مورد مشکلات شان فکر کنند. اما زنان اینطور نیستند.زنان بیشتر از مردان به زمان و مکان کنونی شان دقت می کنند
اغلب مردان در باره آینده و حل کردن مشکلات شان در زمان آینده فکر می کنند. در حالیکه زنان می خواهند در همان زمان به مسئله فکر کنند و راه حلی برای مشکل شان پیدا کنند. آنها دوست دارند در زمان حال زندگی کنند اما اغلب مردان در زمان آینده بسر می برند. زمانی که مشکلی بوجود می آید یک مرد به این فکر میکند که برای این مشکل چه راه حلی می تواند وجود داشته باشد؛ در حالیکه یک زن به این فکر میکند حالا که این اتفاق افتاد باید چکار کنم؟

زنها به اندازه مردان اهل رقابت نیستند
همچنانکه بچه ها بزرگ می شوند ، پسرها به بازی های گروهی و رقابتی علاقه بیشتری نشان می دهند. رقابت نام بازی پسر بچه هاست ، دختران کوچک ، در گروه های کوچک تری بازی می کنند که اصلا رقابت و مبارزه ای در آن وجود ندارد. این حس در بزرگسالی خود را به صورت دیگری نشان می دهد. مردان همواره درصدد ارتقای شغلی ، برنده شدن در بحث و مباحثه هستند در حالیکه زنها به طور ذاتی در پی ایجاد صلح و آرامش هستند. البته این حس متفاوت به هیچ وجه بد نیست ، هر دو این احساسات نقاط قوت و ضعف دارد. اما اگر بخواهیم یک رابطه سالم داشته باشیم باید احساسات طرف مقابل خود را درک کنیم. باید تفاوت بین مردان و زنان را بدانیم و با توجه به آن رابطه مان را پیش ببریم.

منبع :
اين را مي پسندند 40 نفر اين را مي پسندند
اين را دنبال مي كنند مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 5 ديدگاه از 70 ديدگاه ديدگاه
سعید عدالت سعید عدالت با سلام خدمت اقای ماهیار .مطلب جالبی بود.
3 سال پيش
حسين ي حسين ي مفید ولی مختصر بود
3 سال پيش
بهنام علیپور بهنام علیپور این مطلب بیانگر صاف بودن دل زنان است
3 سال پيش
بهنام علیپور بهنام علیپور ممنون استفاده کردیم از این مطلب
3 سال پيش
فاطمه اکملی فاطمه اکملی واقعیت این است که بایدخانم ها سعی کنندکه این دوخصلت راکمی ازخود دورکنندتا بهتر بتوانند درجامعه بدرخشندونسبت به آقایان عقب نمانند
3 سال پيش
1 2 3 4 5  ... 

ارسال مطلب به هايپركلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب