قرص های جوشان

قرص های جوشان

 قرص های جوشان ابتلاء به عوارض گوارشی را کاهش می دهد.

 بسياري از مـــردم تصـــور مي كنند مصرف قــرص هاي جـوشان كه به عنــوان مكمل محسوب مي شــــوند، براي بدن مضـر هستند در حالي كه اين قرص ها عوارض شان بسيار كمـتر از عــــوارض مصرف داروها است.

بدن نياز فراواني به انواع ويتامين دارد و برخي از مردم هم ممكن است به مصرف مواد غذايي كه حاوي ويتامين ها است ،حساسيت داشته باشند. در اين صورت قرص هاي جوشان با انواع ويتامين ها مي توانند نياز بدن به ويتامين و كلسيم را تامين كنند.

با بالا رفتن سن افـراد مقدار اسيد معده شان كمتر مي‌شود و اين مساله ممكن است سبب شـــود كه كلسيم در معده حل نشده باقي بماند و پس از مدتي دست نخورده از معـــده خارج شود. اين مساله علاوه بر جذب نكردن كلسيم، به بروز يبوست در فرد نيز منــجر مي‌شـــــود. از سوي ديــگر، زماني ‌كه كلسيم در معده حل مي‌شود، گاز توليد مي‌كند، در صورتي كه با استفاده از قرص هاي جوشان كلسيم، از بروز يبوست و ايجاد گاز در معده پيشگيري مي شود.

پزشکان بر این باورند که قرص هاي جوشان قادر هستند مواد مغذي مورد نياز افراد را در مقادير متفاوت تامين كنند، اما در مصرف اين قرص ها نبايد زياده روي كرد.
املاح در بدن انسان وظايف مهمي را بر عهده دارند كه چنانچه به مقدار كافي دريافت نشود، اختلالات و عوارض زيادي در انسان ايجاد مي شود و سلامت شخص به مخاطره مي افتد.

منبع :
5 نفر اين را مي پسندند
مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 5 ديدگاه از 22 ديدگاه
عاطفه  س.ح عاطفه س.ح ممنونم مطلب مفیدی بود
3 سال پيش
حميد خانلر تبار حميد خانلر تبار مختصر مفيد بود ولي اگر انسان ميتامينهاي مورد نياز بدن را از انواع ميوه ها و سيزيجات دريافت كند بسيار بهتر از قرص هاي جوشان مي باشد
3 سال پيش
فروغ سیاری فروغ سیاری مرسی از اطلاعاتتان
3 سال پيش
پریسا مهرشاهی پریسا مهرشاهی عالی بود مرسی
3 سال پيش
امین طاوس فرد امین طاوس فرد مفید بود تشکر
3 سال پيش
1 2 3 4 5 

ارسال مطلب به هايپركلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب