اصلاح صورت با شمع

س م 3 سال پيش

يكي از راهاي اصلاح صورت خانمها استفاده از شمع اصلاح براي اين كار است كه مورد استفاده بسياري از خانمها نيز هست. اعتقادي در مورد اين راه وجود داره كه استفاده دائم از شمع برای اصلاح در صورت ایجاد لک می کند؟آيا واقعا اين اتفاق مي افتد؟چرا؟

اين را مي پسندند 1 نفر اين را مي پسندند
اين را دنبال مي كنند مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 4 ديدگاه از 4 ديدگاه ديدگاه
بهترين پاسخ بر اساس راي كاربران الی سعیدی الی سعیدی اصلاح صورت با شمع در بلند مدت باعث ایجاد چروک و کشیدگی پوست میشه.اگر گاهی مثلا 2بار در سال این روش رو بکار بردین ایرادی نداره اما استفاده مکرر اصلا توصیه نمیشه.بهترین روش بند انداختنه که تا به امروز عارضه ای براش بیان نشده. با تشکر از مطرح کردن سوال خوبتون.
مي پسندم اين را مي پسندند2 3 سال پيش
ندا     «-•-» ندا «-•-» ممنون سارا جان.
مي پسندم اين را مي پسندند0 3 سال پيش
سارا ادهمی سارا ادهمی چه وکس وچه بند هر دو باعث چروک بر روی پوست در دراز مدت میشوند اما اگر بعد از هر نوع اصلاحی از سفت کننده ها(لیفتینگ)استفاده کنید به مشکلی بر نمیخورید.برای اینکه لکه بوجود نیاید باید به نحوی وکس کنید که باعث خون ریزی زیر پوستی نشود و قبل از وکس هم از پاک کننده ها وضدعفونی کننده ها استفاده کنید تا از جوش زدن نیز جلوگیری شود.بهترین کمپرس بعد از وکس یا بند کمپرس ماست وخیار است و باعث سفت شدن پوست صورت میشود واز چروک شدن آن جلوگیری میکند.
مي پسندم اين را مي پسندند0 3 سال پيش
حمید ـ حمید ـ خانم سعیدی ممنون
مي پسندم اين را مي پسندند0 3 سال پيش
1 

ارسال مطلب به هايپركلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب