نسخه ای گیاهی برای رفع دردشکم?

MORAD NAZARI 3 سال پيش

چه گیاهانی برای درمان درد شکم موثر است؟

0 نفر اين را مي پسندند
مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 5 ديدگاه از 21 ديدگاه
بهترين پاسخ بر اساس راي كاربران محمدرضا اردلان محمدرضا اردلان بهترین گیاه کاسنی است اگرکاسنی رابصوت پودرشده گیربیاریدواگرنه عرق کاسنی ولی پودرآن خیلی بهتراست.
مي پسندم 43 3 سال پيش
زینب منجزی زینب منجزی • آویشن و دارچین: در صورتی كه پس از صرف غذا، معده شما درد می گیرد بهتر است نصف قاشق غذاخوری آویشن را با مقداری آب بجوشانید و پس از آنكه جوشانده را از صافی عبور دادید، دم‌كرده آن را نیم‌ساعت پس از غذا میل كنید. همچنین می‌توان نصف قاشق‌غذاخوری دارچین را نیز دم و میل کنید.• دقت در خوردن مایعات: هیچ زمانی همراه با غذا نوشیدنی میل نشود. همچنین باید نیم ساعت قبل و بعد از غذا نیز از خوردن مایعات اجتناب كرد تا كمتر با مشكل گوارش روبرو شویم.
مي پسندم 0 3 سال پيش
زینب منجزی زینب منجزی زیره سبز وسیاه، زنیان و انسیون: استفاده از زیره سبز، سیاه، زنیان و گیاه انسیون در كاهش نفخ شكم بسیار موثر است و باید پس از صرف غذا از آنها استفاده شود. می‌توان حدود نیم‌گرم زیره سیاه با مقداری نبات ساییده شده را پس از صرف غذا میل كرد. از ساییدن گیاه برای طولانی‌مدت باید خودداری كرد زیرا خاصیت گیاهی مواد پس از یك هفته از بین خواهد رفت. برای هر وعده می‌توان یكی از گیاهان نامبرده را به‌صورت پودر درآورد و استفاده كرد تا اثر درمانی آن محفوظ بماند.
مي پسندم 0 3 سال پيش
زینب منجزی زینب منجزی • نعناع: بهترین گیاهی كه در میان عامه شهرت دارد، گیاه نعناع است كه در 2 نوع گیاهی و عرق در میان مردم كاربرد دارد و مصرف عرق نعناع اثربخشی بیشتری نسبت به دم‌كرده گیاه دارد، اما باید به این نكته اساسی هنگام مصرف این گیاه توجه داشت كه مصرف بیش از اندازه این گیاه باعث گشادشدن محل اتصال مری به معده می‌شود بنابراین بیمارانی كه از ریفلاكس معده رنج می‌برند، در میزان مصرف این گیاه باید دقت كافی داشته باشند.
مي پسندم 0 3 سال پيش
علیرضا ♠ علیرضا ♠ همه جوابها درسته .............. مرسی
مي پسندم 0 3 سال پيش
1 2 3 4 5 

ارسال مطلب به هايپركلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب