آیا شایعه وجود الکل در دوغ کفیر صحت دارد؟

آبتین ماهیار 4 سال پيش

کفیر مانند بعضی نوشیدنی های لبنی تخمیری دارای خاصیت پایین آوردن کلسترول خون است. بعضی محققان اعلام کرده اند: «با توجه به الکل موجود در کفیر که ممکن است در بعضی از نمونه ها بر اثر نگهداری طولانی مدت مخمر در داخل محلول و یا تکان دادن آن به هشت درصد هم برسد، حکم شرعی استفاده از آن از مراجع معظم استفتاء شود.»

0 نفر اين را مي پسندند
مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 5 ديدگاه از 47 ديدگاه
بهترين پاسخ بر اساس راي كاربران سهیل سلطانزاده سهیل سلطانزاده قابل توجه دوستان عزیز و بویژه آقا محمد حسین خوشتیپ دوغ های کفیر را چند روز در یک محل گرم قرار ندهید و در این مدت آنرا هر روز تکان ندهید زیرا موجب تولید دوز اتانول یا اتیل الکل میشود !
مي پسندم 10 4 سال پيش
محمدرضا شکورلو محمدرضا شکورلو سلام . جالب بود . مرسی
مي پسندم 0 4 سال پيش
آبتین ماهیار آبتین ماهیار باتشکر از همه اعضای انجمن که در این بحث شرکت کردند توصیه می کنم که از خوردن دوغ کفیر صرف نظر نکنند و به مطلب زیر توجه کنند: قفقازی ها به داشتن طول عمر بالای صد سال مشهورند. اعتقاد بر این است که مصرف کفیر ارتباط زیادی با طول عمر در قفقاز دارد.
مي پسندم 0 4 سال پيش
سهیل سلطانزاده سهیل سلطانزاده نقل قول از سهیل سلطانزاده نقل قول از زينب جاني آقا سهيل واقعا!! اي ول كارت درسته از امروز ديگه ميرم تو كاره دوغ!!! راستي من يه يار ميخوام هستي؟؟؟ ********************************* آن لحظه که مرا می زده بر خاک سپارید زیر کفنم باده ای با جام گزارید تا در سفر دوزخ از این باده بنوشم!
مي پسندم 0 4 سال پيش
نازنين . نازنين . نقل قول از سهیل سلطانزاده نقل قول از زينب جاني آقا سهيل واقعا!! اي ول كارت درسته از امروز ديگه ميرم تو كاره دوغ!!! راستي من يه يار ميخوام هستي؟؟؟ ********************************* من نمی فهمم چی شده جماعت همه میخوان دوغ خور بشن؟ ********************************* من عاشق دوغ هستم !! مخصوصا اگه پايه داشته باشي خيلي حال ميده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مي پسندم 0 4 سال پيش
1 2 3 4 5  ... 

ارسال مطلب به هايپركلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب