عوارض لیزر پوست صورت چیست؟

فاطمه مرادی 3 سال پيش

سلام دوستان
شما میدونید عوارض لیزر کردن جای جوش صورت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 نفر اين را مي پسندند
مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 5 ديدگاه از 29 ديدگاه
بهترين پاسخ بر اساس راي كاربران علی  لـله مرزی علی لـله مرزی ‌‌‌استفاده از امواج قوي ليزر خطري ندارد؟ ليزر نمي‌تواند باعث سرطان شود؟‌ ‌‌ به‌ هر حال‌ هر روشي‌ يك‌ سري‌ معايب‌ را هم‌ حتما در پي‌ دارد اما اين‌ را به‌ جرات‌ مي‌توانم‌ بگويم‌ كه‌ اگر از اين‌ وسيله‌ به‌ جا و با رعايت‌ مسائل‌ ايمني‌ استفاده‌ شود، نه‌ تنها خطر و عوارض‌ خاصي‌ را در پي‌ ندارد بلكه‌ مي‌تواند بسيار كمك‌كننده‌ باشد. در مورد سرطان‌ هم‌ بايد بگويم‌ كه‌ تا حالا هيچ‌ گزارشي‌ مبني‌ بر اين‌ كه‌ ليزر سرطان‌زاست، وجود نداشته‌ و سرطان، عارضه‌ ليزر نيست. ‌‌اين‌ نكات‌ ايمني‌ كه‌ شما ‌ به‌ آن‌ اشاره‌ مي‌كنيد، چه‌ چيزهايي‌ هستند؟‌ ‌‌ نكات‌ ايمني‌ مختلفي‌ وجود دارد؛ مثلا فردي‌ كه‌ در حال‌ درمان‌ با ليزر است‌ بايد از عينك‌هاي‌ مخصوصي‌ استفاده‌ كند تا چشمانش‌ پوشيده‌ و محافظت‌ شوند چون‌ اصابت‌ اشعه‌ ليزر به‌ چشم‌ مي‌تواند مشكل‌ساز شود. در ضمن‌ بايد تهويه‌ خوبي‌ هم‌ در محل‌ انجام‌ ليزر وجود داشته‌ باشد، چون‌ ذراتي‌ كه‌ به‌ دنبال‌ كار با ليزر در هوا پخش‌ مي‌شوند مي‌توانند وارد ريه‌ها شوند و از اين‌ طريق‌ برخي‌ از عفونت‌ها مثل‌ ايدز و هپاتيت‌ را انتقال‌ دهند.‌ ازنظر تكنيكي‌ هم‌ ممكن‌ است‌ استفاده‌ از ليزر عوارضي‌ را بر روي‌ پوست‌ داشته‌ باشد كه‌ هرچه‌ مهارت‌ پزشك‌ متخصص‌ در استفاده‌ از ليزر بيشتر باشد احتمال‌ بروز آنها هم‌ كمتر مي‌شود.
مي پسندم 3 3 سال پيش
زینب منجزی زینب منجزی معمولا عوارض ملایم شامل قرمزی و ورم مختصر می باشد که در طی چند ساعت تا یکی دو روز از بین می رود. برنزه شدن گذرا نیز ممکن است برای چند روز ایجاد شود که حتما این حالت نیز بهبود می یابد.
مي پسندم 0 3 سال پيش
elina * elina * جالب بود.
مي پسندم 0 3 سال پيش
حمزه زارع حمزه زارع عوارض ليزر بسيار نادر هستند , گهگاه قرمزي , ايجاد شدن دلمه و تغيير رنگ هاي مختصري در محل ليزر ايجاد مي شود كه غالباً به سرعت از بين ميروند . براي كاستن اين عوارض , بهتر است از 2 تا 4 هفته قبل از ليزر تا چند هفته بعد از آن از قرار گرفتن در معرض نور شديد آفتاب پرهيز كرده و در تمام اين مدت از كرم هاي ضد آفتاب استفاده كنيد.
مي پسندم 0 3 سال پيش
عزيز حميداوي عزيز حميداوي خوب بود
مي پسندم 0 3 سال پيش
1 2 3 4 5  ... 

ارسال مطلب به هايپركلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب