هفت نکته درباره جشن تولد در خانه

م ه 3 سال پيش
۱) قالی‌ها را جمع کنید تا آخر جشن٫ با خامه له شده و اشک شمع روی قالی مواجه نشوید.
۲) تعارف میوه را کنار بگذارید و آن را روی میز بلند بچینید تا هر کس از خودش پذیرایی کند.
۳) می‌توانید محلی را که قرار است کیک تولد قرار بگیرد، مشخص کنید و یکی از عکس‌های زیبای صاحب تولد را پشت‌سر او مانند پوستر �به‌صورت پلات یا فتوکپی رنگی� بزنید.
۴) اگر تولد یک کودک تا سن ده سال است و می‌خواهید کاغذ رنگی و بادکنک استفاده کنید همه را در یک طیف رنگی برای مثال انواع سبز یا قرمز استفاده کنید. این طور تزیینات شما بیشتر به چشم می‌آید حتی می‌توانید لباس کودک‌تان را هم‌رنگ این تزیینات انتخاب کنید.
۵) اگر بودجه‌‌تان کم است، ناراحت نشوید. تولد احترام به کسی است که دوستش داریم. یک کیک کوچک خانگی یا آماده و یک ظرف میوه از یخچال را روی قالیچه بگذارید و کوسن‌ها یا بالش‌های دست‌دوزی شده را اطراف آن بگذارید. به همین سادگی جشن بگیرید، حتی می‌توانید هندوانه را از وسط نصف کنید و روی آن شمع بگذارید و یا وسط میوه‌ها شمع بلند قرار دهید.
۶) گل‌های طبیعی زیباترین عناصر برای تزیین هستند. می‌توانید کنار کیک گل هم‌رنگ و روی میز دسته بزرگی از گل مورد علاقه صاحب تولد بگذارید. می‌توانید برای تزیین میوه از برگ‌های بلند پیچیک در اطراف ظرف استفاده کنید و اطراف کیک برگ‌مو یا میوه کاج رنگ شده بگذارید.
۷) هنگام عقب زدن صندلی‌ها برای باز شدن جا، آنها را به دیوار نچسبانید. زیرا بر اثر حرکت مهمانان، رنگ و نقاشی دیوار صدمه می‌بیند. میزهای میوه و پذیرایی را سر راه نگذارید و رومیزی‌های این میزها را جمع یا تا کنید تا کودکان موفق به کشیدنشان نشوند.

شما نیز نکته هایی اضافه کنید.
1 نفر اين را مي پسندند
مشاهده 0 دنبال كننده
در حال نمايش 5 ديدگاه از 21 ديدگاه
بهترين پاسخ بر اساس راي كاربران نحله نقیب زاده نحله نقیب زاده جالب بود
مي پسندم 1 3 سال پيش
سمیه جون سمیه جون عالی بود
مي پسندم 0 2 سال پيش
مهران ماهیار مهران ماهیار ممنون√
مي پسندم 0 3 سال پيش
م ه م ه
مي پسندم 0 3 سال پيش
marjan khoshroo marjan khoshroo ۹- در صورتیکه بودجه در نظر گرفته شده برای تولد، کافی باشد می توانید از کسانی که در جشن ها نوازندگی می کنند ( عمو) دعوت کنید تا بازی های دسته جمعی را نیزبرای بچه ها ترتیب بدهد. ۱۰- پیشنهاد می شود که بعد از تولد، برای همسایه ها که سر و صدای بچه ها را تحمل کردند، کیک تولد را ببرید و از بردباریشان تشکر کنید. ۱۱- به خاطر خودتان قبل از تولد فرشها را جمع یا پشت و رو کنید، شکستنی ها و دکوری ها را جمع کنید، فضای بازی را برای جنب و جوش بچه ها در نظر بگیرید و پارچ های آب خنک را برای بچه ها پرکنید! ۱۲- آماده کردن دوربین فیلم برداری و عکاسی هم فراموش نشود. می توانید یکی از نزدیکان را مسئول این کار کنید.
مي پسندم 0 3 سال پيش
1 2 3 4 5 

ارسال مطلب به هايپركلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب