club

واکنش باشگاه پرسپولیس یک روز بعد از خداحافظی کریمی

معصومه شوقي 9 سال پیش
واکنش باشگاه پرسپولیس یک روز بعد از خداحافظی کریمی

باشگاه پرسپولیس پس از خداحافظی علی کریمی از دنیای بازیگری فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد که در تدارک این باشیم تا با یکی از بهترین برنامه‌های مطلوب و در خور نام او از افتخار آفرینی‌هایش و در کنار اخلاق نکویش، خاطرات همیشه ماندگار در قلب‌‎ها و دل‌های طرفداران عزیز و گرانقدر را گرامی بداریم.
به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس یک روز بعد از انتشار نامه خداحافظی علی کریمی از دنیای بازیگری فوتبال بیانیه‌ای صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است:

"شخصیت انسان‌ها در طول عمرشان به دست خودشان ساخته شده و زیربنای همه ارکان آن، رفتارها و برخوردها در اماکن عمومی و اجتماعی بوده و آنجا است که در دو جهت تسخیر قلب‌ها و دل‌های شیفتگان و یا زدوده شده از گوشه ذهن افراد جامعه قرار می‌گیرد.

در صحنه ورزش نیز به عینه می‌بینیم صرفا خوب گلزنی و پاس دادن و دریبل کردن ملاک نبوده و چه بسا افراد بیشماری در اوج ورزش بوده و امروزه نامی از آنها نمانده و به حیطه فراموشی سپرده شده‌اند و در مقابل افرادی که ورزشکار متبحری نبوده اما نامشان بلندآوازه گردیده و جاودان مانده‌اند و چه نیکوست که بدانیم زیر بنای این جاودانگی واژه‌ای جز اخلاق نیست.

و افرادی نیز هستند در هر دو مسیر جاودانه‌اند و از جمله می‌توان به آقای علی کریمی نام پر آوازه و همیشه تاثیرگذار و اخلاق مدار جامعه فوتبال ایران و پرسپولیس که فوتبال در کنار اخلاقش، همیشه مثال زدنی خواهد بود و شاید به جرأت بتوان گفت تکرار نشدنی خواهد ماند.

نام برد و او بنا به هر دلیلی تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفت و قطعا قداست او برای هم ارگانها و افراد حفظ خواهد ماند و او که بارها به عنوان ورزشکار حماسه ها آفریده، غرور ملی ایجاد کرده و جامعه ایرانی را سربلند و سرافراز کرده و آنگاه در مقابل ارزش‌های انسانی سر تعظیم فرود آورده و خود را مدیون به جامعه می‌شناسد و بارها بعد از دیدارهای ملی و خلق موفقیت از زبانش شنیده‌ایم خود را سرباز وطن می‌داند و یا در دیدارهای باشگاهی خود را یک پرسپولیسی اصیل دانسته و بارها و بارها با پیراهن سرخ و آتشین پرسپولیس آتش بپا کرده است و به گزاف نگفته باشیم دنیا فوتبال مملکت ما را با او نیز می‌شناسند.

لذا بر خود فرض می‌دانیم ضمن گرامیداشت همه افتخارات کسب شده توسط آقای علی کریمی در صحنه‌های ملی و باشگاه پرسپولیس در تدارک این باشیم تا با یکی از بهترین برنامه‌های مطلوب و در خور نام او از افتخار آفرینی‌هایش و در کنار اخلاق نکویش، گرامی بداریم خاطرات همیشه ماندگار در قلبها و دلهای طرفداران عزیز و گرانقدر را. والسلام."

منبع :http://www.beytoote.com/news/sporty-news/tnews1260...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از معصومه شوقي

تشکر اینستاگرامی ستاره استقلال در بازی دیشب
واکنش علی انصاریان به خداحافظی کریمی
استقلال با شکست ملوان فینالیست شد
بازتاب خداحافظی علی کریمی در سایت فیفا
پاسخ قلعه نویی به انتقادات درباره حضور استقلال در جام شهدا
بازتاب خداحافظی علی کریمی در سایت فیفا
واکنش فردوسی‌پور و فرهاد مجیدی به خداحافظی جادوگر پرسپولیس + عکس
سفر به ترکستان با بار کج!
به بهانه خداحافظی علی کریمی از فوتبال / بعد از تو چه کسی برایمان جادو می‌کند؟
ایران چهارم شد، تاریخ‌سازی کامل نشد/ شاگردان کواچ پرافتخارترین تیم آسیا در لیگ جهانی
سیدجلال حسینی رسماً به تیم فوتبال الاهلی پیوست
رفع اختلاف آندو و استقلال/ تیموریان فردا ثبت می کند
سرنوشت قهرمان لیگ جهانی والیبال با ویدئو چک تغییرکرد/ آمریکا قهرمان لیگ بیست‌وپنجم شد
۱۰ لحظه به یادماندنی در جام جهانی + تصویر
حمایت ستارگان فوتبال جهان از غزه (+عکس)
بازیکنان سایپا سوار بر خودرویی عجیب در ترکیه + عکس
پشت پرده تخفیف چند صد میلیونی آندو به استقلال چیست؟
اخبار ورزشی - زندگی شاهانه زلاتان ابراهیموویچ +تصاویر
خواب‌های خوش حنیف و آرش برهانی/ رفقای شیطون؟
عذرخواهی رسمی لیونل مسی از مردم آرژانتین