club

نوشیدنی آناناس و نعناع

مرضیه شریفی 7 سال پیش
نوشیدنی آناناس و نعناع

نوشیدنی آناناس و نعناع
آناناس به عنوان یک ماده غذایی فوق العاده در نظر گرفته می شود که برای سلامتی دارای خواص شگفت انگیزی می باشد. این نوشیدنی در رفع تشنگی نیز موثر است.

مواد لازم برای نوشیدنی آناناس و نعناع
آب (به میزان دلخواه)
۱ فنجان آناناس خرد شده
چند برگ نعناع تازه
طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعناع
طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعناع
طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعنا
برش های آناناس را در تنگ آبی ریخته و به مقدار دلخواه به آن آب اضافه کنید. هنگام اضافه کردن برگ های نعناع ، آنها را کمی در میان دستانتان بمالید تا عطر آن در نوشیدنی شما پخش شود.
همچنین اگر از میوه خرد شده در نوشیدنی خوشتان نمی آید می توانید آناناس ها را با آب داخل مخلوط کن ریخته و آنها را میکس کنید. و یا مقداری از آناناس ها را با آب میکس کرده و مقداری را به همان صورت خرد شده داخل لیوان بریزید.
ظرف حاوی نوشیدنی را برای مدت زمانی در یخچال قرار دهید تا خنک شود.
نوشیدنی شما آماده است. می توانید این نوشیدنی دلچسب را با یخ سرو نمایید.

خواص آناناس
خواص آناناس
خواص آناناس
از خواص آناناس می توان به تاثیر آن در حفظ سلامت دستگاه گوارش و جلوگیری از سرطان اشاره کرد. ویتامین C موجود در آناناس علاوه بر تاثیر بر روی جوان ماندن سلول‌ها، باعث حفظ سلامت دستگاه گوارش نیز می‌شود. اثر آنتی‌ اکسیدانی این ویتامین به حدی است که مانع ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می‌شود. علاوه بر این، آناناس حاوی آنتی‌ اکسیدان بتاکاروتن نیز هست. بنابراین مصرف آن باعث جلوگیری از ابتلا به سرطان پروستات و همین طور سرطان کلون می‌شود. فیبر موجود در آناناس نیز با تاثیر روی دستگاه گوارش از ابتلا به سرطان روده کوچک و بزرگ می‌کاهد.

خواص نعناع
خواص نعناع
خواص نعناع
نعناع هم یکی از بهترین مواد طبیعی در کمک به درمان انواع مشکلات گوارشی است و شاید بیشترین استفاده از نعنا برای کمک به درمان اختلالات گوارشی باشد. به بیمارانی که از نفخ شاکی هستند توصیه می شود نعنا را به صورت های مختلف از جمله تازه و دمکرده استفاده کنند

منبع :http://golestan.hyperclubz.com

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب