club

صبحانه ای مفید برای تناسب اندام و لاغر شدن

مرضیه شریفی 7 سال پیش
صبحانه ای مفید برای تناسب اندام و لاغر شدن

صبحانه ای مفید برای تناسب اندام و لاغر شدن
اگر شما یا اطرافیان تان دچار اضافه وزن هستید و می خواهید به وزن مناسب و ایده آل خودتان دست یابید و یا از رژیم های مختلفی استفاده می کنید حتما همراه ما در این مطلب باشید چرا که در خصوص کاهش وزن و لاغر شدن مطالبی در نظر گرفته ایم که حول محور صبحانه می چرخند. همانطور که می دانید صبحانه از وعده های غذایی اصلی محسوب می شود که متاسفانه برخی نسبت به آنها بی توجه هستند در صورتی که این وعده از همه جهت برای بدن انسان مهم است از جمله در بحث لاغر شدن. اگر می خواهید صبحانه ای کامل بخورید و اما دچار اضافه وزن نشوید و حتی کاهش وزن هم پیدا کنید این مطلب را از دست ندهید.
ممکن است شما خانهایی را دیده باشید که لاغر هستند و تناسب اندام دارند و دوست داشته باشید بدانید چه می خورند. ما صبحانه این گونه افراد را برای شما در نظر گرفته ایم.

صبحانه مفید

ویژگی صبحانه خانم های لاغر چیست؟
اگر فکر می کنید خانمهای لاغر وعده های غذایی شان را حذف می کنند؟!
محققان دانشگاه کرنل در یکی از مطالعات اخیر به بررسی عادات غذایی ۱۴۷ نفر پرداختند که اکثرشان خانم‌های لاغر بودند. در واقع، این محققان از خانم‌ها سوالاتی پرسیدند تا ببینند عادات غذایی مربوط به صبحانه آنان چطور است و سوال اصلی‌شان این بود: به‌طور متوسط هر روز چه غذاهایی به‌عنوان صبحانه می‌خورید؟

نتایج نشان داد که رایج‌ ترین صبحانه‌ ها شامل این موارد می‌شد: میوه (۵۱ درصد)، لبنیات (۴۱ درصد)، غلات سرد (۳۳ درصد)، نان (۳۲ درصد)، تخم مرغ (۳۱ درصد)، غلات گرم (۲۹ درصد) و قهوه (۲۶ درصد).

نکته جالب‌تر این بود که فقط ۴ درصد این خانم‌ها اظهار کردند که صبحانه نمی‌خورند! و این یعنی ۹۶ درصد خانم‌های لاغر صبحانه می‌خورند! ضمن این‌که نتایج به دست آمده نشان می‌دهد که پروتئین‌ها و کربوهیدرات‌های با کیفیت، نقش مهمی در صبحانه این خانم‌ها دارند. و این هم یعنی خانم‌های لاغر همه کربوهیدرات‌ها را برنامه غذایی‌شان حذف نمی‌کنند. اغلب متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند که حتما ۲۰ گرم پروتئین به‌عنوان صبحانه استفاده کنید تا احساس سیری طولانی‌تری داشته باشید، اما نباید کالری صبحانه بیشتر از ۴۰۰ باشد.

منبع :http://golestan.hyperclubz.com
برچسب ها :گلستان_صبحانه
11 نفر این را می پسندند
مشاهده 6 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
m n m n خیلی عالی بود من ددرباره تناسب اندام و تغذیه توی سایتی مطلب مفیدی خوندم که خیلی کمک کننده بود http://zibayebartar.ir/Detail/375/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A8-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D9%86%D8%AF!
7 سال پیش
بهاره نوری بهاره نوری لایک
7 سال پیش
1 

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب