club

نوشیدنی هایی که شکم شما را آب می کند

نوشیدنی هایی که شکم شما را آب می کند

چند نوشیدنی سالم و گوارا را به شما پیشنهاد می کنیم که علاوه بر لذت نوشیدن آنها، سلامت و زیبایی اندام شما را نیز حفظ می کند و خبر بهتر اینکه موجب کاهش وزن و خوش فرم شدن ناحیه شکم می شود.

۱٫ آب طعم دار: هیدراته نگه داشتن بدن در طی روز اهمیت بسیار زیادی در سلامت و زیبایی بدن خواهد داشت و زمانیکه سعی دارید تا حد امکان سموم را از بدن دور سازید، بهتر است توجه خاصی به این موضوع داشته باشید. نوشیدن آب به میزان کافی در طول روز، باعث احساس سیری بیشتر و جلوگیری از پرخوری و ریزه خواری ها می شود.

اما اگر نوشیدن آب ساده، شما را خسته می کند، می توانید با سبزی های تازه، تکه های خیار و سایر طعم دهنده های طبیعی، آن را طعم دار و دلپذیر سازید.

۲٫ آب هندوانه : مادامیکه شربت ها، به طور طبیعی و بدون افزودن شکر تهیه و مصرف شوند، بدون هیچ گونه نگرانی از افزایش وزن، می توان از نوشیدن آنها لذت برده و بدن را همواره هیدراته نگه داشت و آب هندوانه، یکی از برترین گزینه هاست! آرژنین موجود در هندوانه قادر است چربی بدن را کاهش داده و موجب افزایش توده عضلانی بدن شود.

۳٫ چای نعنای سرد: نوشیدن این چای، موجب هضم سریعتر چربی های موجود در غذاهایی مثل برگرها و استیک شده، نفخ را برطرف کرده و به این ترتیب، اندام را زیبا و متناسب می سازد.

۴٫ نوشیدنی آناناس: با تهیه نوشیدنی یخ در بهشت آناناس، شکمی صاف و زیبا داشته باشید. آناناس به طور طبیعی، دارای آنزیمی به نام بروملین است که موجب شکسته شدن پروتئین ها، سهولت هضم و رفع ریزه خواری در طی روز می گردد.

۵٫ نوشیدنی شکلات تلخ: این نوشیدنی پرطرفدار، با سرکوب کردن اشتهای کاذب و کاهش میل شدید به خوردن حجم زیاد مواد غذایی، نوشیدنی در وعده مهم صبحانه، یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور خواهد بود. اینکار، تا ساعت ها، شما را سیر نگه داشته و مانع از ریزه خواری در طی روز می شود.

۶٫ چای سبز: مطالعات نشان می دهند که چای سبز، علاوه بر کاهش خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی، حاوی ترکیبات و انتی اکسیدان هایی که می توانید با از بین بردن چربی های شکم، آنرا زیبا و خوش فرم می سازد.

– به نظر شما کدام از این نوشیدنی ها می توانند تاثیر بیشتری داشته باشند؟

ساير تصاوير

نوشیدنی هایی که شکم شما را آب می کند
منبع :http://www.takhfifbartar.com/blog/376/%D9%86%D9%88...
6 نفر این را می پسندند
مشاهده 3 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
ابتسام هاشمی نیا ابتسام هاشمی نیا ممنون از اطلاع رسانی
5 سال پیش
گیتی  کریمی گیتی کریمی سلام لطفا مورد 4 را توضیح دهید
5 سال پیش
1 

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب