club

اظهارات ایوبی درباره اکران «خانه دختر»

اظهارات ایوبی درباره اکران «خانه دختر»

رئیس سازمان سینمایی درباره وضعیت بلاتکلیف اکران فیلم «خانه دختر» گفت: هر فیلمی که پروانه نمایش داشته باشد، مشکلی برای اکران نخواهد داشت.
حجت الله ایوبی درباره وضعیت اکران فیلم «خانه دختر» که زمزمه های تحریم آن از سوی حوزه هنری وجود دارد و در عین حال در جلسه اخیر شورای پروانه نمایش،قرارداد آن ثبت نشده است، گفت: هر فیلمی که پروانه نمایش داشته باشد، مشکلی برای اکران نخواهد داشت. او در پاسخ به این سخن که این فیلم پروانه نمایش دارد؟ افزود: گویا این فیلم نیازمند اصلاحات است و بعد از آن باید پروانه نمایش بگیرد.

ایوبی در پاسخ به این سخن که تهیه کننده فیلم اعلام کرده اصلاحات را انجام داده است و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم این فیلم را دیده و نظر مساعدی درباره آن دارد، گفت: پروانه نمایش تنها مرجع تصمیم گیری است و بنده کاره ای نیستم و سازندگان فیلم باید با گفت وگو مسائل احتمالی فیلم شان را حل کنند. مدتی است که زمزمه تحریم فیلم «خانه دختر» کار شهرام شاه حسینی که سال گذشته در سی وسومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، از سوی حوزه هنری شنیده می شود و با وجود اینکه پیش بینی می شد در جلسه امروز شورای صنفی نمایش قرارداد اکرانش ثبت شود،سخنگوی شورا خبری از ثبت قرارداد این فیلم نداد و حتی اعلام کرد که قراردادی ارائه نشده است.

این در حالی بود که چندی پیش محمد شایسته تهیه کننده «خانه دختر» خبر داده بود که قرارداد اکران این فیلم رادر اولین جلسه شورای صنفی نمایش ثبت خواهد کرد و تاکید کرده بود: فیلم ما پروانه نمایش دارد و تمام سوء تفاهم های قبلی را برطرف کردیم و دوباره پروانه نمایش گرفتیم. در حال حاضر آنونس فیلم هم پروانه دارد و پوسترهای آن هم آماده و چاپ شده اند و ما مساله توقیف فیلم را تکذیب می کنیم.

او که روز اول اردیبهشت ماه با ایسنا گفت وگو می کرد، اعلام کرده بود که در مراجعه ای که به وزارت ارشاد داشته اند، گفتند که فیلم مشکلی برای اکران ندارد. در فیلم «خانه دختر» حامد بهداد، باران کوثری، پگاه آهنگرانی، رعنا آزادی ور، بابک کریمی، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی، نسیم ادبی، امیر علی نبویان، پردیس احمدیه، نادر فلاح، مانی شاه حسنی، رویا تیموریان حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مرتضی قصد دارد خانه کوچک شان را زیر قیمت بفروشد تا زودتر از محله و نگاه سنگین مردمانش فرار کند.»

منبع :http://biografiaka.akairan.com/biography/superstar...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب